Med květový

neboli luční


Základní surovinou je nektar, který včely sbírají z kvetoucích rostlin. Nektar je rostlinou produkován jako lákadlo pro opylující hmyz výměnou za opylování. Včela je jedinečná ve své věrnosti květu, jelikož dokud nedokončí svou práci na daném druhu, nepřechází na další. Květový med obsahuje pylová zrna, je lehce stravitelný díky obsahu jednoduchých cukrů a obsahuje více bílkovin a vitamínů než med lesní.


Balení 350g
Balení 950g

Med pastový


Vzniká šleháním stočeného medu květového. Med získá svou jedinečnou krémovou konzistenci se zachováním všech vlastností a obsahových látek květového medu. Pastový med zůstává krémový a již nedochází ke krystalizaci.


Balení 350g
Balení 950g

Med lesní

neboli medovicový


Surovinou je sladká šťáva, kterou z velké části bez využití vylučují mšice sající mízu bohatou na živiny z rostlin. Medovicový med obsahuje více minerálů (zejména draslíku, fosforu a hořčíku), fruktózy, flavonoidů a stopových prvků než med květový


Balení 350g
×
Balení 950g
×

Skořicomed

Med a skořice, spojení, které probouzí kouzlo zimního období. Krémová konzistence vybízí k širokému využití a vytváří neočekávaně lahodné kombinace chutí.


Skořicomed je výborný jako sladidlo do kávy, k ovesným vločkám, pečivu, vaflím a při pečení.


Balení 300g

Čokomed

Čokomed vychází z medu pastového, do kterého je vmícháváno vysoce kvalitní kakao při stálé teplotě. Šleháním vzniká jedinečné krémové spojení. Med si zachovává všechny vlastnosti a obsahové látky.


Čokomed se hodí na palačinky, vafle, pečivo, k ovesné kaši, krupici či jen tak na chuť.


Balení 300g

Zázvoromed

Zázvoromed zahřeje tělo i duši. Ostrá kombinace zázvoru, medu a citronové šťávy nedá zejména v zimním období šanci nemoci či nachlazení.


Zázvoromed zamíchejte do bylinkového či černého čaje a nebo zalejte horkou vodou.


Balení 300g

Rakytníkomed

Rakytníkomed je hotová vitamínová bomba. Rakytník podporuje imunitní systém, správné trávení, funkci krevního oběhu a v lahodném spojení se šlehaným medem potěší nejen chuťové pohárky.


Rakytníkomed se hodí k bílému jogurtu nebo k černému či bylinkovému čaji.


Balení 300g

Malinomed

Maliny a med…Když se spojí dvě dobroty, radost se násobí. Malinomed si zamilujete na první pohled.


Sladké ovoce a med nabízí nespočet možností k vychutnání. Zamíchejte do jogurtu, kaše nebo zkuste místo marmelády. A vůbec nejlepší je v ovocném či černém čaji.


Balení 300g

 Rybízomed

Protiklady se přitahují a u rybízomedu to platí dvojnásob. Sladká chuť medu s kyselkavým závěrem černého rybízu, vytváří božskou kombinaci.


Rybízomed zkuste dát do čaje, palačinek, jogurtu, kaše nebo na vafle či při pečení.


Balení 300g

 Lískomed

Krémová pomazánka jen z lískového oříšku a medu. Zdravý náboj plný energie a chuti. Ocení sportovci, děti a všichni milovníci ořechových pomazánek.


Lískomed namažte na pečivo, přidejte do jogurtu nebo připravte jedinečné vafle a palačinky.


Balení 300g

Arašídomed

Šlehaný med a arašídy, to je arašídomed. Energie z arašídů v úžasné kombinaci s medem. Med si zachovává všechny vlastnosti a zdraví prospěšné látky a ve spojení s ořechy nabízí nekonečné možnosti použití.


Ochutnejte s vánočkou, pečivem či jen tak na lžičce.


Balení 300g

 

Medonoska


Necháváme si také vyrábět medonosky z bukového dřeva, které Vám pomohou při nabírání tekutého medu.

FAQ

Jaká balení medu se u vás dají objednat?
Jaká je historie vaší firmy?
Náš včelín je mladé včelařství, spojující tradiční přístup ke včelám s moderními postupy. Zkušenosti a láska k přírodě, to je Náš včelín. Protože respekt k superorganismu včel a hluboké vzdělávání o jeho životě nám umožní produkovat ten nejlepší med. Včelařství bylo založeno v roce 2014 na včelnici v Horních Bludovicích. Dnes čítá 80 včelstev, využívá 4 stanoviště a neustále se rozrůstá
Zajímavé fakta o medu?
 
 

Kontaktujte nás